تبلیغات
تصاویر و مطالب جالب - گفته ها و نا گفته هایی از هارپ تا بمب جنسی!

گفته ها و نا گفته هایی از هارپ تا بمب جنسی!

نویسنده :آرن کشیشیان
تاریخ:یکشنبه 27 مرداد 1392-06:58 ب.ظ

ساخت  سلاح های فوق مدرن از دوران جنگ سرد و آغاز رقابت تسلیحاتی بین آمریكا و شوروی سابق در دستور كار دو ابر قدرت بزرگ شرق و غرب قرار گرفت.

هر دو ابرقدرت برای اینكه در این مسابقه تسلیحاتی از یكدیگر عقب نمانند میلیارد ها دلار صرف تحقیقات علمی و نظامی برای ساخت جنگ افزارهای فوق مدرن كردند كه به دلیل الزامات استراتژیك ، 

بسیاری از این پروژه ها فوق سری بوده و هیچ گونه اخبار و اطلاعاتی راجع به انجام آن نباید به بیرون درز می كرد.

با این حال پس از پایان جنگ سرد و اتمام رقابت ژئو استراتژیك بین آمریكا وشوروی برخی از اسناد تحقیقات دفاعی محرمانه از هر دو طرف فاش شد و نشان داد كه دو ابرقدرت تا چه میزان در فكر ساخت سلاح هایی بوده اند تا به حریف ضربه بزنند.

البته نا گفته نماند كه آمریكا حتی پس از پایان دوران جنگ سرد هم به تحقیقات خود در بسیاری از حوزه های سابق ادامه داد و همه ساله بخش اعظمی از بودجه 60 میلیاردی تحقیقات دفاعی پنتاگون صرف تحقیقات پروژه هایی محرمانه می شود كه قرار است مخوف ترین ، پیچیده ترین و در عین حال كم كشتار ترین سلاح ها را برای آمریكا تولید كنند.

" نیك بگیش " یكی از دو مولف كتاب  " فرشتگان این هارپ را نمی نوازند " در سال 1997 در مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست آمریكا نوشت كه  40 درصد بودجه تجهیزات نیروی هوایی آمریكا پروژه های مخفی است . این نویسنده مدعی شد كه این پروژه ها آنقدر مخفی هستند كه حتی كنگره آمریكا نیز از ابعاد و زوایای آن بی خبر است " . 
در این نوشتار ، به معرفی برخی از سلاح های عجیب و نامتعارف می پردازیم.

هارپ  (HAARP)

بی گمان یكی از جنجالی ترین این پروژه ها پروژه ای به نام " هارپ " است كه از   سال ۱۹۹۳ و برای بررسی و پژوهش درباره لایهٔ آیونوسفیر(Ionosphere) جو زمین  با استفاده از امواج رادیویی تاسیس شده‌است. 

البته تنها آمریكا در این پروژه مطالعاتی تنها نیست و كشورهایی دیگر چون روسیه ،كانادا ، ژاپن و اتحادیه اروپا نیز پروژه هایی را برای مطالعه هارپ در دست دارند.

كار اصلی هارپ مطالعه بر روسی لایه  "آیونوسفیر" است .  این لایه از ارتفاع متوسط 48كیلومتری سطح زمین آغاز می شود و تا ارتفاع 600كیلومتری بالا می رود. لایه آیونوسفیر تشعشعات خطرناك «ماورای بنفش» و «اكس ری» خورشید را جذب كرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید تا زندگی بر روی كره زمین امكان پذیر گردد.  

به دلیل محیط الكتریكی موجود در آیونوسفیر از این لایه برای انعكاس امواج رادیوئی به اطراف زمین نیزاستفاده می شود. اما تاثیر گذاری این لایه از آنجا می تواند بر روی زیست انسان در كره خاكی مضر باشد كه این لایه بنا به هر دلیلی دچار اختلال شود . این تاثیرات گاه می تواند آن قدر خطرناك شود كه زندگی انسان بر روی كره خاكی را به طور كامل مختل كند و كاری كه سیستم هارپ می تواند انجام دهد ، 
در واقع ایجاد تاثیر مستقیم بر روی همین لایه محافظ زمین است ، كه  از نمونه های این تاثیرات ، می توان به قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه  اشاره كرد.

 این پروژه كاری مشترك است كه از سوی نیروی دریایی و هوایی آمریكا به همراه دانشگاه آلاسكا در حال انجام است و طبق ادعای آمریكا قرار است روی لایه " آیونوسیفر" جو زمین تحقیق كند ، اما به گمان بسیاری از ناظران این پروژه می تواند به عنوان یك سلاح مخوف در آید و لایه فوقانی جو زمین را برای ایجاد تاثیرات اقلیمی و زلزله در سطح زمین تحریك كند.

طبق گزارش هایی كه تا كنون درباره هارپ منتشر شده ، در حال حاضر برای انجام این پروژه ۱۸۰ برج آنتن آلومنیومی بر روی زمینی به مساحت 23 هزار متر مربع در آلاسکا نصب شده‌است. این آنتن‌ها امواج مافوق کوتاه  را با ۳٫۶ مگاوات تولید کرده و به یونوسفر می‌فرستند.
 
پس از اینكه در سال گذشته میلادی هوگو چاوز رییس جمهوری ونزوئلا كه یكی از منتقدان سرسخت آمریكا است ، واشنگتن را متهم به كارگیری سلاح هارپ و ایجاد زلزله مرگبار هاییتی كرد ، بار دیگر موضوع استفاده از هارپ به عنوان یك سلاح ویرانگر برای ایجاد تغییرات اقلیمی و زلزله و آتشفشان در مناطق مورد نظر ، به سطح رسانه ها راه یافت .

از نظر باورمندان ، پروژه  "هارپ "  مكمل زمینی طرح معروف  "جنگ ستارگان " است كه به دلیل ماهیت ویژه سیگنال انتشار خود می تواند یك "سلاح نهایی " در اختیارآمریكا باشد.
آمریكا تا كنون درباره استفاده از هارپ به عنوان یك سلاح سیاست سكوت را در پیش گرفته و این خبر را تایید یا تكذیب نمی كند و پرواضح است كه هدف اصلی واشنگتن از این اقدام ایجاد " ابهام " به منظور بالا بردن امنیت ملی این كشور است.

گفته می شود روسیه نیز تاسیسات مشابه  تاسیسات آمریكا در آلاسكا در منطقه " نیژنی نووگورود " دارد ، اما دولت روسیه نیز همچون آمریكا در این زمینه سكوت كرده است ، اما روزنامه روسی پراودا در سال 2005 با انتشار گزارشی در این باره نوشت كه تاسیسات روسیه حتی قدرتمند تر از تاسیسات آمریكا است .

گفتنی است طبق تصویب سازمان ملل متحد استفاده از سلاح های الكترو مغناطیس و نیز استفاده از فضا برای انجام تحقیقات نظامی ممنوع می باشد ، اما دولت ها همانگونه كه بسیاری قطعنامه های سازمان ملل و شورای امنیت را نقض می كنند می توانند در این زمینه نیز پنهان كاری های زیادی داشته باشند.

با وجود گزارش های متعدد درباره پروژه هارپ و استفاده از آن به عنوان یك سلاح كه عموما از سوی فعالان محیط زیست و نیز فعالان چپ در كشورهای مختلف دنیا مطرح می شود   ، اما كم نیستند كسانی چون " جسی ونتورا " كه پروژه هارپ  و خبرسازی درباره آن را در قالب " تئوری توطئه " تحلیل می كنند و معتقدند كه استفاده از هارپ به عنوان یك سلاح ، تنها ساخته و پرداخته ذهن های به شدت تخیلی و ضد آمریكایی است .

گفتنی است تا كنون هیچگونه سند یا مدرک مستدل علمی درباره تاثیرات "هارپ " و ادعاهای مربوطه در مجامع علمی مطرح و یا منتشر نگردیده است و بیشتر گزارش ها در این باره در سطح رسانه ها بوده است .   
 
به نظر عده ای از كارشناسان ، بحث ایجاد زلزله با استفاده از اساس منتفی است و از نظر این عده از كارشناسان  هارپ صرفا توانایی این را دارد كه گرمای بسیار زیادی را در یك گوشه از زمین ایجاد كند و باعث سوختگی پوسته ای از زمین شود. 

این گرما البته با زلزله بی ارتباط نیست اما عامل اصلی زلزله نمی تواند باشد و تنها می تواند آن را تحریك كند ، البته برخی دیگر از كارشناسان بر این باورند كه پروژه هارپ در صورت تكمیل شدن می تواند چنین تاثیراتی را در ایجاد زلزله در مناطق دلخواه داشته باشد .
 
رویای مشترك 2020

از نظر برخی كارشناسان رد پای اصلی پروژه هایی چون هارپ را می توان در پروژه ای بزرگ تر به نام "رویای مشترك 2020 " ، سراغ گرفت . این پروژه عنوان برنامه مطالعات نظامی و محرمانه آمریكا تا سال 2020 است كه هدف اصلی آن ساخت سلاح هایی با قدرت تاثیر گذاری گسترده است كه موضوع در اختیار گرفتن " دانش دما " و "كنترل اندیشه " انسان ها به وسیله امواج الكترومغناطیس هدف اصلی آن است.

البته همان طور كه پیشتر نیز اشاره شد ، تا كنون درباره پروژه هایی چون تاثیرات امواج الكترومغناطیس بر ذهن انسان و نیز دانش دما در كاربردهای نظامی هیچ مدرك و سند علمی قابل استنادی نیست ، اما برخی گزارش ها و نیز اظهارات برخی صاحب نظران درباره این پروژه ها رسانه ها را درباره آن حساس ساخته است .

تحقق رویای مشترك 2020 برای آمریكا به این معنا است كه این كشور كنترل كامل شرایط اقلیمی برای ایجاد تغییرات دلخواه در گوشه و كنار جهان و نیز توانایی تاثیر گذاری بر ذهن انسان ها به منظور ایجاد تاثرات دلخواه را خواهد داشت.

این موضوع كمی رویایی به نظر می رسد و بیشتر به فیلم های تخیلی هالیوودی می ماند اما نباید از یاد برد كه تنها 2 قرن پیش پرواز انسان در آسمان یك رویا بود و بسیاری از تكنولوژی ها و پیشرفت های علمی امروز برای انسان های چند دهه پیش در حد فراتر از رویا قرار داشت و انسان های چند دهه پیش حتی تصور برخی پیشرفت های امروز بشر را در مخیله خود هم نداشتند .
با این حال برای ارزیابی این ادعاها باید واقع گرا بود و از نگاه احساسی و بزرگ نمایی های اغوا گر دوری كرد .

طبق بسیاری از اسناد و شواهد وزارت دفاع آمریكا سالانه دهها میلیارد دلار صرف تحقیقات می كند و وقتی چنین امكان مالی و علمی وجود دارد چرا نباید تصور كرد كه بخشی از این مطالعات كه برای ساخت سلاح ها و ابزارهایی بسیار پیشرفته است  به صورت محرمانه انجام می شود ؟
 و اتفاقا از نظر برخی محققان حتی پروژه هایی چون هارپ ذیل پروژه اصلی " رویای مشترك 2020 " دنبال می شود و هدف آن در اختیار گرفتن كلید جو زمین از سوی آمریكا است .
 
 سلاح های الكترو مغناطیس 

نور شدیدی ساطع می شود،در یک لحظه همه چیز در خاموشی فرو میرود،بوی سوختن وسایل الکتریکی در فضا می پیچد،پوشش سیمها سوخته و خطوط نازک تلفن قطع می شود و مهم تر از همه درون هیچ رایانه ای حتی  یك بیت اطلاعات باقی نمانده و در عین حال هیچ کس کوچکترین آسیبی ندیده است.

این خصوصیات انفجار بمبی است كه از با عنوان " ویرانگر ترین سلاح و در عین حال با وجدان ترین آن " نام می برند . 

تاثیرات گسترده بمب الكترو مغناطیس تنها روی شبكه الكتریك است و به مدتی مشخص در یك شعاع تنظیم شده تمامی خطوط ارتباطی الكترونیك و مخابرات را قطع می كند و دراین ویرانی گسترده سایبری حتی یك انسان نیز تلف نمی شود .

 استفاده از امواج و خواص الكترومغناطیسی آنها سلاحی است كه به شكلی وحشتناك مؤثر واقع می گردد. دكتر «روزالی برتل» تاكید دارد كه آمریكایی ها آزمایشات خود پیرامون این گونه تسلیحات را از چهل سال پیش پنهان از دید همگان و با نادیده شمردن كنوانسیون های بین المللی آغاز كرده اند. 

بدینسان، پروژه های متعددی شكل گرفته است كه عبارتند از: «آرگوس» (1958، Argus)، «استارفیش» (1962، Starfish)، «سولار پاورساتلایت» (1968و 1967، Solar Power Satellite)، «اسپیس شاتل اكسپریمنتز (1985، Space Shuttle Experiments)، «مایتی اوكز» (1986، Mighty Oaks) و یا «دیزرت استورم» (1991، Desert Storm).

 تاثیر گذاری بر ذهن انسان ها با استفاده از الكترو مغناطیس

 ایده استفاده از امواج الكترو مغناطیسی برای تاثیر گذاری بر ذهن و روان انسان ها از دهه 1950 در آمریكا به وجود آمد . در سال 1952، دكتر «خوزه مانئول رودریگز دلگادو» استاد اسپانیایی تبار فیزیك دانشگاه  «ییل» آمریكا، به این مهم دست یافت كه می توان با قرار دادن افراد در معرض برخی فركانس ها و انواع موج ها، بر رفتار احساسی آنها تأثیر گذارد. 

وی پس از انجام تحقیقات مقدماتی به همراه دكتر «رابرت بكر»   موفق شد تا ثابت كند كه دو موج در كنار یكدیگر قرار داده شده كه فركانس یكی از آنها تغییر یافته باشد، اثراتی به بار می آورند كه براساس آنها می توان عملكردهای مغزی عمیق انسان را از فاصله دور تحت كنترل درآورد. 

در واقع، برخی امواج بسیار كوتاه (حدود 7 هرتز) می توانند سبب پیدایش عناصری شیمیایی در مغز گردند كه «طیف وسیعی از پاسخ های احساسی و یا عقلانی» را برمی انگیزند.  
 
بمب جنسی 
 
بمب جنسی نیز یكی دیگر از سلاح های ممنوعه ای است كه گزارش ها و اطلاعاتی درباره تحقیقات پنتاگون در زمینه ساخت آن به بیرون درز كرده است .

بر اساس این گزارش ها پیشنهاد ساخت این بمب از سوی پژوهشکده اوهایوی نیروی هوایی آمریكا ارایه شده است . گفته می شود این بمب حاوی مواد شیمیایی تحریک‌کننده نیروی جنسی سربازان دشمن می‌باشد. 

در صورت استفاده از این بمب نظم آرایشی نیروهای دشمن از هم گسیخته  شده و سربازان دشمن به دلیل تحریك جنسی فوق العاده با همرزمان شان مشغول رابطه جنسی می شوند .  
 
در سال ۲۰۰۵ میلادی، شبکه بی‌بی‌سی بریتانیا برای نخستین بار گزارشی از تحقیقات راجع به ساخت این بمب ارایه داد ، اما همان گونه كه در دیگر سلاح های ممنوعه و مخفی نیز وجود دارد ، ساخت این بمب نیز تا كنون از سوی هیچ مرجع رسمی تایید نشده است .   
   
... و ای کاش انسان به جای ساخت سلاح های عجیب و غریب ، درخت دوستی می نشاند!


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
is there a generic for cialis
یکشنبه 2 تیر 1398 07:13 ب.ظ

Fantastic stuff. With thanks.
cialis kamagra levitra click now buy cialis brand interactions for cialis side effects for cialis venta de cialis canada try it no rx cialis achat cialis en itali dosagem ideal cialis cialis 20 mg cut in half buy cialis online nz
Cialis 20 mg
یکشنبه 2 تیر 1398 04:23 ق.ظ

Superb info, Thanks.
cialis rezeptfrei we like it safe cheap cialis generic cialis 20mg tablets ou acheter du cialis pas cher cialis daily reviews cialis para que sirve buying cialis overnight canadian discount cialis tarif cialis france cialis 50 mg soft tab
cialis online bestellen
شنبه 1 تیر 1398 11:29 ق.ظ

Cheers. I appreciate this.
cialis generico en mexico cialis prezzo di mercato import cialis try it no rx cialis cialis vs viagra cialis price in bangalore cialis in sconto only now cialis 20 mg cialis wir preise cialis sans ordonnance
http://ciafitdong.strikingly.com/
جمعه 31 خرداد 1398 07:35 ب.ظ

You actually said it very well.
cuanto cuesta cialis yaho 40 mg cialis what if i take cilas generico cialis mexico cialis online tadalafil 10 mg cialis baratos compran uk cialis for daily use buy cialis costo in farmacia cialis
Cialis 20 mg
جمعه 31 خرداد 1398 03:51 ق.ظ

Regards, An abundance of knowledge.

the best choice cialis woman cialis 5mg billiger cialis pills in singapore cialis prezzo di mercato prezzo di cialis in bulgaria cialis ahumada best generic drugs cialis only best offers 100mg cialis wow cialis 20 cialis professional yohimbe
http://sablirou.strikingly.com/
پنجشنبه 30 خرداد 1398 07:33 ق.ظ

You have made your stand pretty effectively!.
tadalafil generic cialis buy original cialis cialis 20 mg cialis dose 30mg cialis patent expiration where to buy cialis in ontario buy cialis online cheapest cialis online cialis super acti
free generic cialis
چهارشنبه 29 خرداد 1398 04:48 ب.ظ

Superb forum posts, With thanks.
cialis for sale south africa cialis prezzo al pubblico cialis super acti acquistare cialis internet cialis great britain look here cialis cheap canada buy name brand cialis on line purchasing cialis on the internet cialis diario compra cialis 100mg suppliers
http://reicarlna.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 12:31 ق.ظ

You said this wonderfully!
cialis soft tabs for sale we choice cialis pfizer india buy generic cialis try it no rx cialis viagra vs cialis vs levitra cialis 5 effetti collaterali opinioni cialis generico canadian discount cialis cialis para que sirve generic cialis in vietnam
only best offers 100mg cialis
سه شنبه 28 خرداد 1398 01:43 ق.ظ

Position effectively utilized!!
cialis savings card buy cialis online cialis prezzo in linea basso cialis tablets for sale cialis 200 dollar savings card cialis tablets for sale cialis kaufen buy generic cialis prezzo di cialis in bulgaria tesco price cialis
natural cialis
یکشنبه 26 خرداد 1398 06:41 ق.ظ

This is nicely expressed! .
buy original cialis wow cialis 20 cipla cialis online 5 mg cialis pharmacie en ligne are there generic cialis cialis pills boards cialis generico milano cialis with 2 days delivery cipla cialis online chinese cialis 50 mg
http://spicobof.strikingly.com/
شنبه 25 خرداد 1398 02:37 ق.ظ

Appreciate it. Plenty of content.

i recommend cialis generico cialis patent expiration rx cialis para comprar we like it cialis soft gel we choice cialis pfizer india bulk cialis generic cialis in vietnam prescription doctor cialis cialis great britain how to buy cialis online usa
http://rearcago.strikingly.com/
چهارشنبه 22 خرداد 1398 06:46 ب.ظ

Regards! Great information!
cialis daily dose generic buy cialis online nz india cialis 100mg cost il cialis quanto costa cialis official site cuanto cuesta cialis yaho generic cialis pro india cialis 100mg cost cialis lowest price cialis canada on line
cialisvie.com
دوشنبه 20 خرداد 1398 03:42 ب.ظ

Terrific information. With thanks.
prices for cialis 50mg cialis kaufen wo cialis 50 mg soft tab cialis per paypa cialis generico en mexico only best offers cialis use cialis tablets cialis 100mg suppliers tadalafil tablets cialis cost
como tomar viagra 100 mg
یکشنبه 19 خرداد 1398 10:35 ق.ظ

Hello to every body, it's my first pay a visit of this web site; this web site contains awesome and in fact fine data for visitors.
cialisvie.com
یکشنبه 19 خرداد 1398 09:45 ق.ظ

You said it adequately.!
purchasing cialis on the internet only here cialis pills cialis online deutschland we use it 50 mg cialis dose weblink price cialis generic cialis soft gels trusted tabled cialis softabs miglior cialis generico interactions for cialis india cialis 100mg cost
http://cialisvie.com/
شنبه 18 خرداد 1398 04:37 ق.ظ

Thanks, Terrific information.
american pharmacy cialis cialis savings card can i take cialis and ecstasy cialis 20 mg best price price cialis best cialis 5mg prix cialis bula buying cialis on internet cialis therapie we like it cialis price
http://canadianpharmacyonl.com/
جمعه 23 فروردین 1398 07:23 ب.ظ

Tips certainly considered.!
canada online pharmacies legitimate trusted pharmacy canada Northwest Pharmacy canadian pharmacy northwest pharmacies reputable canadian prescriptions online northwestpharmacy northwest pharmacies mail order drugs for sale online buy viagra now
http://ukcanadianpharmacy.com/
پنجشنبه 22 فروردین 1398 05:46 ق.ظ

Cheers, An abundance of facts!

pharmacy onesource northwest pharmacies canadian online pharmacies canadian pharmacy cialis drugs for sale trusted pharmacy canada scam canadian pharmacy uk delivery canadian pharmaceuticals reviews canada rx canadian pharcharmy online24
Cialis online
جمعه 16 آذر 1397 07:20 ق.ظ

Very good facts. Appreciate it.
cialis herbs prix de cialis generic cialis in vietnam prices on cialis 10 mg generic cialis 20mg tablets cialis 5 mg para diabeticos buy original cialis generic cialis pro we like it cialis soft gel wow cialis 20
buy cheap cialis in canada
چهارشنبه 14 آذر 1397 03:59 ب.ظ

Cheers! Plenty of forum posts!

tadalafil click here cialis daily uk cialis flussig cialis farmacias guadalajara cialis 20 mg cialis 5 mg para diabeticos enter site natural cialis cilas buying cialis on internet free generic cialis
buy cialis online no prescription
چهارشنبه 14 آذر 1397 04:14 ق.ظ

Appreciate it, Ample content.

how does cialis work cialis canadian drugs where to buy cialis in ontario sialis cialis savings card discount cialis cialis coupons printable we choice free trial of cialis side effects for cialis cialis arginine interactio
Cialis 20 mg
سه شنبه 13 آذر 1397 05:09 ب.ظ

Thanks a lot. Loads of posts.

buying cialis overnight rezeptfrei cialis apotheke where cheapest cialis where do you buy cialis ou acheter du cialis pas cher cialis dosage recommendations cialis venta a domicilio generic cialis 20mg tablets tadalafil 5mg cialis rezeptfrei
Buy cialis
سه شنبه 13 آذر 1397 05:48 ق.ظ

Truly quite a lot of wonderful facts.
the best site cialis tablets buy cialis online legal only now cialis for sale in us usa cialis online cialis free trial cialis online cialis online nederland usa cialis online cialis preise schweiz generic cialis levitra
Cialis pills
دوشنبه 12 آذر 1397 05:41 ب.ظ

Terrific postings, Cheers!
cialis 5mg prix cialis canadian drugs rezeptfrei cialis apotheke cialis dose 30mg cialis canadian drugs where do you buy cialis cialis sicuro in linea cialis kaufen bankberweisung viagra cialis levitra only now cialis 20 mg
Online cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 05:31 ق.ظ

With thanks. Plenty of stuff.

where cheapest cialis cialis diario compra cialis price in bangalore cialis sicuro in linea prescription doctor cialis buy generic cialis safe site to buy cialis online generic cialis costo in farmacia cialis overnight cialis tadalafil
buy cialis online best price
یکشنبه 11 آذر 1397 05:04 ب.ظ

Excellent forum posts. Thank you!
cialis generic availability only best offers cialis use cialis cost we use it 50 mg cialis dose cialis 20 mg best price cialis generico en mexico we use it cialis online store viagra vs cialis vs levitra generic cialis at walmart cialis professional from usa
buy cialis without a doctor's prescription
یکشنبه 11 آذر 1397 05:10 ق.ظ

You expressed this very well.
weblink price cialis trusted tabled cialis softabs calis cialis sicuro in linea cialis en mexico precio enter site 20 mg cialis cost acquistare cialis internet cialis professional from usa cialis authentique suisse cialis soft tabs for sale
Cialis canada
شنبه 10 آذر 1397 05:42 ب.ظ

You've made your point quite effectively!!
deutschland cialis online female cialis no prescription cialis 5 mg para diabeticos cialis venta a domicilio tadalafil 10 mg cialis patent expiration cialis dosage recommendations generic for cialis viagra or cialis opinioni cialis generico
buy cialis delhi
جمعه 9 آذر 1397 05:30 ب.ظ

Kudos. Lots of data!

cialis official site achat cialis en suisse cuanto cuesta cialis yaho cialis 30 day sample cialis savings card side effects of cialis cialis baratos compran uk buy cialis online legal cialis prices cialis mit grapefruitsaft
Cialis canada
جمعه 9 آذر 1397 05:44 ق.ظ

Nicely put, Thanks a lot.
cost of cialis per pill buy cialis online legal buy cialis online legal cialis ahumada safe site to buy cialis online achat cialis en itali cialis free trial only now cialis for sale in us cialis 20mg preis cf cialis generico online
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo
* *

جاوا اسكریپت


ابزار وبلاگنویسی * * *
این سایت را حمایت می کنم
* Oneline users :